Rozlew krwi jak Bitcoin Cena spadnie poniżej 10.000 USD

Cena Bitcoin rozszerza niedźwiedzią nogę do obszarów nieznacznie poniżej 10.000 dolarów po licznych próbach, aby utrzymać zyski po 12.000 dolarów.
Ścieżka cenowa Bitcoin System najmniejszego oporu jest teraz w górę po wyprzedanych warunkach; wsparcie powyżej 10.300 dolarów jest niezbędne.

Wiodąca krypto waluta poddała się pozornej presji sprzedaży na rynku. Jednak tym razem spadek był niczym w porównaniu z tym, co mieliśmy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Z wyżów nieznacznie powyżej 12 000 USD, Bitcoin początkowo znalazł pit stop na poziomie 11 100 USD (popularny obszar wsparcia w sierpniu). Odzyskiwanie było natychmiastowe, ale sztandarowa krypto waluta nie złamała się powyżej 11,500 dolarów.

Wpływ wznoszącego się klina
Na początku tego tygodnia, Coingape podkreślił i omówił powstawanie opadającego wzoru klinowego. Wzorce klinowe są włączone do analizy technicznej, aby zasygnalizować odwrócenie się od dominującego trendu. W tym przypadku, wznosząca się formacja klinowa wskazywała, że ostre odwrócenie trendu było na ścieżce Bitcoin’a po długim trendzie wzrostowym. Czasami te wzorce klinowe (zarówno rosnące, jak i spadające) są ignorowane i składnik aktywów przechodzi do handlu na wyższych poziomach.

Partycypuj i zdobądź udział w wysokości 150.000 USDT

Swobodny spadek z nieudanej próby przełamania powyżej 11 500 dolarów został podsycony faktem, że nabywcy byli wyczerpani brakiem trwałej akcji cenowej powyżej 12 000 dolarów przez prawie miesiąc, pomimo ich wysiłku. Ponadto, handel po niższej cenie czasami pomaga nowym nabywcom wejść na rynek, dając im potężny impuls w górę wspierany przez wolumen.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!
Upadek był tak ogromny, że oczekiwane wsparcie na poziomie 11.000, 10.500 czy nawet 10.200 dolarów uległo silnej presji. Bitcoin rzucił okiem na obszar poniżej 10.000 dolarów, zanim zaczął handlować miesięcznie niską kwotą 9.995 dolarów.

Czytaj dalej: Analiza cen Bitcoinów: Spadek cen BTC/USD poniżej 11.000 dolarów wydaje się być nie do osiągnięcia.

W momencie pisania, BTC/USD odzyskały wartość 10.303 USD. Z Indeksem Względnej Siły (RSI) bliskim wyprzedaży, prawdopodobna ścieżka Bitcoin’a jest od tej pory w górę. RSI ilustruje siłę trendu. Pomaga również podkreślić warunki wyprzedaży i wykupu. W tej chwili, Bitcoin handluje blisko warunków wyprzedaży, sytuacja, która wymaga większej ilości wejść kupujących, w tym przypadku, BTC prawdopodobnie podniesie się w górę w ofercie, aby odzyskać utracony grunt do 11.000 dolarów.

Poziomy Bitcoin Intraday
Stopa procentowa: $10,303

Względna zmiana: 126

Zmiana procentowa: 1.24%

Trend: Krótkoterminowe bycze uprzedzenia

Zmienność: Rozwijając się